30 Dni na zwrot • Gwarancja 24 miesiące • Szybka realizacja zamówień: 1-2 dni Inpost DPD • Bezpieczeństwo transakcji

Dostawa i Serwis

Dostawa:

Znakomitą większość zamówień realizujemy tego samego dnia ( w przypadku zamówień złożonych do godz.10:00) lub dnia następnego. Wyjątek mogą stanowić zamówienia z wybraną opcją grawerunku, wtedy czas może wydłużyć się o 1 dzień. 

Współpracujemy z następującymi firmami kurierskimi:

  •  DPD oraz FedEx - czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze, zazwyczaj przesyłka jest dostarczona na następny dzień po jej nadaniu
  •  Paczkomaty INPOST - czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze, zazwyczaj przesyłka jest dostarczona na następny dzień po jej nadaniu
  • Kurier Poczta Polska - czas dostawy około 1-3 dni robocze, zazwyczaj przesyłka jest dostarczona na drugi dzień po jej nadaniu
  • Możliwy jest również odbiór osobisty pod adresem:

Łódź, ul. Starościńska 5 - prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny

 

Koszt wysyłki: 

  • 13 zł dla przedpłaty na konto lub płatności natychmiastowej
  • 17 zł dla wysyłki za pobraniem
  • DARMOWA DOSTAWA przy zakupach powyżej 300 zł
  • 69 zł dostawa do krajów krajów kontynentu europejskiego takich jak: Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Jersey, Kazachstan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

 

Przesyłki wysyłamy bezpośrednio z naszej siedziby mieszczącej się w Łodzi.

Czas dostawy w przypadku płatności kartą liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

 

Serwis

W ramach wykonywanej działalności świadczymy również usługę serwisowania naszych produktów. W celu dokonania napraw zarówno w trakcie obowiązywania gwarancji, jak i po jej zakończeniu, prosimy o wysłanie produktu na poniższy adres siedziby, lub paczkomat. Prosimy o dołączenie uzupełnionego formularza LINK DO POBRANIA KLIK. Nie ma potrzeby wysyłania do nas paragonu, najważniejsze, czego potrzebujemy to krótki opis uszkodzenia/usterki oraz dane kontaktowe/numer paczkomatu zwrotnego. Całość może być zapisana również na zwykłej kartce.  

Adres do serwisu:

Woodwear

ul. Starościńska 5

93-362 Łódź

telefon: 662 510 338

 

lub Paczkomat: LOD303M ul. Kosynierów Gdyńskich 38

email: info@woodwear.pl

telefon: 662 510 338

 

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Woodwear ul. Starościńska 5, 93-362 Łódź, info@woodwear.pl, Telefon: 662510338) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną). 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej.

 

FORMULARZ DO POBRANIA /również w celu naprawy/ -> KLIKNIJ TUTAJ

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Adres do zwrotów:

Woodwear

ul. Starościńska 5

93-362 Łódź

telefon: 662 510 338

 

lub Paczkomat: LOD303M ul. Kosynierów Gdyńskich 38

email: info@woodwear.pl

telefon: 662 510 338

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl